Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RT0402CRE071K87L |
| LIXINC Part # | RT0402CRE071K87L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 1.87K OHM 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RT0402CRE071K87L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RT0402CRE071K87L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.87 kOhms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.014" (0.35mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| Y11212K15000T9R | RES SMD 2.15K OHM 1/4W 2512 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C1E301RBTG | RES SMD 301 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD4421A25 | RES 4.42K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF2512FT6M04 | RES 6.04M OHM 1% 1W 2512 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K11B1E00RT1V | RES SMD 1K OHM 1% 1/20W 0402 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603F4222CS | RES 42.2K OHM 1% 1/20W 0201 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B2ARTTD623J | RES 62K OHM 5% 1/4W 0805 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRC0780R6L | RES SMD 80.6 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA0201FR-071K13L | RES SMD 1.13K OHM 1% 1/20W 0201 | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12061M00JNTB | RES SMD 1M OHM 5% 1/4W 1206 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE0805FRE07120KL | RES SMD 120K OHM 1% 1/8W 0805 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPU080534K8BZEN00 | RES SMD 34.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRC074K22L | RES SMD 4.22KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10845 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04029 | $0.04029 |
| 10000 | $0.03709 | $370.9 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.