Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AA1206FR-0742K2L |
| LIXINC Part # | AA1206FR-0742K2L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 42.2K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AA1206FR-0742K2L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AA1206FR-0742K2L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AA |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 42.2 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±150ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT1206BRD0711K8L | RES SMD 11.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732HTTE166J | RES 16M OHM 5% 1/2W 2010 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP3301C25 | RES 3.3K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012N-101-D-T5 | RES SMD 100 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCV080510M0JNEA | RES SMD 10M OHM 5% 1/8W 0805 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-HP6F1020V | RES 102 OHM 1% 1/2W 0805 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B2BRTTD753J | RES 75K OHM 5% 1/4W 1206 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2BTTD22R6C | RES 22.6 OHM 0.25% 1/3W 1206 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HVC0805T5005JET | RES SMD 50M OHM 5% 1/8W 0805 | 1721 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2HTTE2262D | RES 22.6K OHM 0.5% 3/4W 2010 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2VRB1021X | RES 1.02K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603WRB075K6L | RES SMD 5.6KOHM 0.05% 1/10W 0603 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2BTTD20R0D | RES 20 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10879 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02943 | $0.02943 |
| 5000 | $0.02809 | $140.45 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.