Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW1206499KFKTA |
| LIXINC Part # | CRCW1206499KFKTA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 499K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW1206499KFKTA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW1206499KFKTA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 499 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT0402BRD0716K9L | RES SMD 16.9KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF1206FT62K0 | RES 62K OHM 1% 1/4W 1206 | 5764 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCR10ERTF1914 | RES SMD 1.91M OHM 1% 1/8W 0805 | 4747 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2100B10 | RES 210 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206FRE0722KL | RES SMD 22K OHM 1% 1/4W 1206 | 2994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP1206W30R0JS2 | RES SMD 30 OHM 5% 2.4W 1206 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402BKE105R | RES 105 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1542D25 | RES 15.4K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210FRD073K32L | RES SMD 3.32K OHM 1% 1/4W 1210 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2083F50 | RES 208K OHM 1% 1/4W 1206 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCWE1206R820JKEA | RES 0.82 OHM 5% 1/2W 1206 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TFCR0805-8W-E-1781BT-1K | RES 1.78K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD6261A05 | RES 6.26K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12117 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.17000 | $0.17 |
| 5000 | $0.01892 | $94.6 |
| 10000 | $0.01698 | $169.8 |
| 25000 | $0.01559 | $389.75 |
| 50000 | $0.01464 | $732 |
| 125000 | $0.01442 | $1802.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.