Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2ATTD4373F100 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD4373F100 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 437K OHM 1% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2ATTD4373F100 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2ATTD4373F100 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 437 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| SM4124FT931R | RES 931 OHM 1% 2W 4124 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K06B5B90RT5 | RES SMD 5.9K OHM 0.1% 0.15W 0705 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD5831A05 | RES 5.83K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HRG3216P-1302-D-T1 | RES SMD 13K OHM 0.5% 1W 1206 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW08053K30BYEA | RES 3.3K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ATTD3483D | RES 348K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD6981D25 | RES 6.98K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E12B11B4RWS | RES SMD 11.4KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD5171C10 | RES 5.17K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U0XF3091Y | RES 3.09K OHM 1% 1/32W 01005 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E06B200ARWI | RES SMD 200 OHM 0.1% 0.15W 0705 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCT06030C8061FP500 | RES SMD 8.06K OHM 1% 1/8W 0603 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608N-4020-B-T5 | RES SMD 402 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10906 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06630 | $0.0663 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.