Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SG73P2BTTD30R1F |
| LIXINC Part # | SG73P2BTTD30R1F |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 30.1 OHM 1% 1/3W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SG73P2BTTD30R1F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SG73P2BTTD30R1F |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | SG73P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 30.1 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.333W, 1/3W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERJ-S1DF3903U | RES SMD 390K OHM 1% 3/4W 2010 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1762B10 | RES 17.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRE074K12L | RES SMD 4.12KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KRL2012E-M-R009-F-T5 | RES 0.009 OHM 1W 0805 WIDE | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW06031R20FKEA | RES SMD 1.2 OHM 1% 1/10W 0603 | 2470 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PLT0603Z3120LBTS | RES SMD 312 OHM 0.01% 0.15W 0603 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD2322B50 | RES 23.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD41R7C50 | RES 41.7 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K05B40B2RWS | RES SMD 40.2K OHM 0.225W 2208 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603CRD0718K2L | RES SMD 18.2K OHM 1/10W 0603 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD3401D10 | RES 3.4K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1206FR-079M09L | RES SMD 9.09M OHM 1% 1/4W 1206 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL1206R0200DTB | RES 0.02 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10840 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03398 | $0.03398 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.