Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-U2RD7871X |
| LIXINC Part # | ERJ-U2RD7871X |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 7.87K OHM 0.5% 1/10W 0402 SM |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-U2RD7871X ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-U2RD7871X |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-U2R |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 7.87 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT2512CKB07174RL | RES SMD 174 OHM 0.25% 3/4W 2512 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2BTTD5112D | RES 51.1K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD2743B50 | RES 274K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2BTTD51R1D | RES 51.1 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0402DRD079K76L | RES SMD 9.76KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP1201D25 | RES 1.2K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC2512FK-07330KL | RES SMD 330K OHM 1% 1W 2512 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL12254R70FKEG | RES SMD 4.7 OHM 2W 2512 WIDE | 2704 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1111C50 | RES 1.11K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0402383KFKTD | RES SMD 383K OHM 1% 1/16W 0402 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1000B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE | 10857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0402DRD07200RL | RES SMD 200 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR1206-JW-130ELF | RES SMD 13 OHM 5% 1/4W 1206 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10819 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02077 | $0.02077 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.