Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SR732BTTD1R87D |
| LIXINC Part # | SR732BTTD1R87D |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | CURRENT SENSE RESISTOR |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SR732BTTD1R87D ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SR732BTTD1R87D |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | SR73 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.87 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.333W, 1/3W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R1ETTP4641C25 | RES 4.64K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1432C10 | RES 14.3K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD9653F50 | RES 965K OHM 1% 1/4W 1210 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0805470KBYCN | RES 470K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP4531C10 | RES 4.53K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD3090F25 | RES 309 OHM 1% 1/10W 0603 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| P0603Z1502LBW | P 0603 Z 1502 L B WP | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCC040210M0FKED | RCC0402 100 10M 1% ET7 E3 | 20564 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P06F35R7V | RES SMD 35.7 OHM 1% 1/2W 0805 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCG0603100RJNEA | RES SMD 100 OHM 5% 1/10W 0603 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR042R01F | RES SMD 2.01 OHM 1% 1/2W 1210 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1260B25 | RES 126 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD2460F10 | RES 246 OHM 1% 1/8W 0805 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10884 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11305 | $0.11305 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.