Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-S02J1R6X |
| LIXINC Part # | ERJ-S02J1R6X |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 1.6 OHM 5% 1/10W 0402 SMD |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-S02J1R6X ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-S02J1R6X |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-S02 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.6 Ohms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | -100/ +600ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| TNPW120690R9BYCN | RES 90.9 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1422C10 | RES 14.2K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805422RFKEB | RES SMD 422 OHM 1% 1/8W 0805 | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2BTTD3741F | RES 3.74K OHM 1% 1W 1206 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF1210JT330K | RES 330K OHM 5% 1/3W 1210 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPV12061M00FHEA | RES SMD 1M OHM 1% 1/4W 1206 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U1TJ3R9U | RES 3.9 OHM 5% 1W 2512 SMD | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B1JRTTD435J | RES 4.3M OHM 5% 1/10W 0603 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR2512FK-7W68RL | RES 68 OHM 1% 2W 2512 | 1311 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12066K34FKTA | RES SMD 6.34K OHM 1% 1/4W 1206 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD3521B05 | RES 3.52K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD4530F50 | RES 453 OHM 1% 1/16W 0603 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012P-5763-D-T5 | RES SMD 576K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10836 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03558 | $0.03558 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.