Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1ETTP3321C50 |
| LIXINC Part # | RN73H1ETTP3321C50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 3.32K OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1ETTP3321C50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1ETTP3321C50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 3.32 kOhms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CR1206-FX-6980ELF | RES SMD 698 OHM 1% 1/4W 1206 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805CRE0790K9L | RES SMD 90.9KOHM 0.25% 1/8W 0805 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP43R2F50 | RES 43.2 OHM 1% 1/16W 0402 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW020118R0FNED | RES SMD 18 OHM 1% 1/20W 0201 | 2742 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2712A10 | RES 27.1K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2520C50 | RES 252 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV73V1JTTD1104F | RES 1.1M OHM 1% 1/10W 0603 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P08F26R7V | RES SMD 26.7 OHM 1% 2/3W 1206 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV733ATTE3833D | RES 383K OHM 0.5% 1W 2512 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL2512R0750FEK | RES 0.075 OHM 1% 1W 2512 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R1ETTP9763F | RES 976K OHM 1% 1/3W 0402 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 2-2176094-1 | RES SMD 191K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 1846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00805E5111BST1 | RES SMD 5.11K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10945 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10500 | $0.105 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.