Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2ATTD3650F50 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD3650F50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 365 OHM 1% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2ATTD3650F50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2ATTD3650F50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 365 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| HRG3216P-9311-B-T1 | RES SMD 9.31K OHM 0.1% 1W 1206 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216N-2003-W-T1 | RES SMD 200K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RQ73C1J1K62BTD | RES 1.62 KOHMS 0.1% 0.15W 0603 | 9594 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-6ENF4530V | RES SMD 453 OHM 1% 1/8W 0805 | 26126 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012N-3572-B-T5 | RES SMD 35.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RGC0402DTD887K | RES 887K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP2981B25 | RES 2.98K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805DKC562R | RES 562 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD32R0F100 | RES 32 OHM 1% 1/16W 0603 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608V-221-W-T5 | RES SMD 220 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2010FK-07510RL | RES SMD 510 OHM 1% 3/4W 2010 | 4978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR0805-FX-1050ELF | RES SMD 105 OHM 1% 1/8W 0805 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402DKE220R | RES 220 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10855 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06630 | $0.0663 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.