Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW120632K4FKEBC |
| LIXINC Part # | CRCW120632K4FKEBC |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 32.4K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW120632K4FKEBC ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW120632K4FKEBC |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW-C |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 32.4 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RCP0603W13R0GS6 | RES SMD 13 OHM 2% 1.5W 0603 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KDV04DR330ET | RESISTOR CURRENT SENSE | 10930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805DTE64K9 | RES 64.9K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S1ETTP6192D | RES 61.9K OHM 0.5% 1/8W 0402 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR731HTTC2R00F | CURRENT SENSE RESISTOR | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC0201FR-0782R5L | RES SMD 82.5 OHM 1% 1/20W 0201 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW080522R0JNEAIF | RES SMD 22 OHM 5% 1/8W 0805 | 8925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR101334F | RES SMD 1.33M OHM 1% 1/8W 0805 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342H07B75E0RWS | RES SMD 75K OHM 1% 1/4W 1206 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0402F6982CS | RES 69.8K OHM 1% 1/32W 01005 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD8350B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD7231C25 | RES 7.23K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD3520A10 | RES 352 OHM 0.05% 1/4W 1210 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10854 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00821 | $0.00821 |
| 30000 | $0.00784 | $235.2 |
| 50000 | $0.00736 | $368 |
| 100000 | $0.00726 | $726 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.