Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RCP1206W240RGED |
| LIXINC Part # | RCP1206W240RGED |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 240 OHM 2% 2.4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RCP1206W240RGED ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RCP1206W240RGED |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | RCP |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 240 Ohms |
| төзімділік: | ±2% |
| қуат (ватт): | 2.4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±150ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -65°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.025" (0.64mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| WK73R2BTTD564J | RES 560K OHM 5% 3/4W 1206 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RGT1608P-564-B-T5 | RES 560 KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP1206W56R0GTP | RES SMD 56 OHM 2% 2.4W 1206 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD2521D100 | RES 2.52K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U0XJ822Y | RES 8.2K OHM 5% 1/32W 01005 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RGC1206DTC365K | RES 365K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGH2512J2K2 | RES SMD 2.2K OHM 5% 2W 2512 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2BRTTD1241F | RES 1.24K OHM 1% 1/4W 1206 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608N-433-W-T1 | RES SMD 43K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 1612 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H2GJ513X | RES 51K OHM 5% 1/10W 0402 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U02F9R10X | RES 9.1 OHM 1% 1/10W 0402 SMD | 10535 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210WRB07165RL | RES SMD 165 OHM 0.05% 1/4W 1210 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW120632K4FKEBC | RES 32.4K OHM 1% 1/4W 1206 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10927 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.62500 | $3.625 |
| 300 | $3.62500 | $1087.5 |
| 600 | $3.45236 | $2071.416 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.