Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1JTTD6420D50 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD6420D50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 642 OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1JTTD6420D50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1JTTD6420D50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 642 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERJ-S14J225U | RES 2.2 M OHM 5% 1/2W 1210 SMD | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206CRD0713R3L | RES SMD 13.3 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD10R2F50 | RES 10.2 OHM 1% 1/8W 0805 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1005P-7322-W-T5 | RES SMD 73.2K OHM 1/16W 0402 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF1206FT301K | RES 301K OHM 1% 1/4W 1206 | 3775 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD3572C10 | RES 35.7K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1218634KFKEK | RES SMD 634K OHM 1% 1W 1218 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PLT0805Z1131LBTS | RES SMD 1.13KOHM 0.01% 1/4W 0805 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD2322C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ETTP7151F | RES 7.15K OHM 1% 1/10W 0402 | 104631 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV73V2ATTD4423F | RES 442K OHM 1% 1/4W 0805 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216N-5100-D-T5 | RES SMD 510 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603DR-07267RL | RES SMD 267 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10847 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06560 | $0.0656 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.