Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | M55342E12B54B9RT5 |
| LIXINC Part # | M55342E12B54B9RT5 |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 54.9KOHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | M55342E12B54B9RT5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | M55342E12B54B9RT5 |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | Military, MIL-PRF-55342, RM0603 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 54.9 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military, Non-Inductive |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.033" (0.84mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | R (0.01%) |
| RN731JTTD6420B10 | RES 642 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402FRE074K22L | RES SMD 4.22K OHM 1% 1/16W 0402 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342H11B36B5RWS | RES SMD 36.5KOHM 0.1% 1/20W 0402 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0402B270RE1 | RES SMD 270 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H2RD2431X | RES 2.43K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2ATTD274J | RES 270K OHM 5% 3/4W 0805 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP8980B10 | RES 898 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD4531F100 | RES 4.53K OHM 1% 1/8W 0805 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD6730B05 | RES 673 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD37R0C50 | RES 37 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342H07B300JMWS | RES SMD 300 OHM 5% 1/4W 1206 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00805H9650BST1 | RES SMD 965 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2101F25 | RES 2.1K OHM 1% 1/4W 1206 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10914 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.84296 | $1.84296 |
| 500 | $1.84296 | $921.48 |
| 1000 | $1.75520 | $1755.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.