Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RT0603CRE074K12L |
| LIXINC Part # | RT0603CRE074K12L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 4.12K OHM 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RT0603CRE074K12L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RT0603CRE074K12L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 4.12 kOhms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRCW06034K42FKEA | RES SMD 4.42K OHM 1% 1/10W 0603 | 1484 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD1100B | RES 110 OHM 0.1% 1/4W 0805 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ESR10EZPJ2R7 | RES SMD 2.7 OHM 5% 0.4W 0805 | 18403 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1063A10 | RES 106K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP1206K3482FBT | RES SMD THICK FILM 1206 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U6RD4641V | RES 4.64K OHM 0.5% 1/8W 0805 SMD | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U1TF1102U | RES 11K OHM 1% 1W 2512 SMD | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U12F2R15U | RES 2.15 OHM 1% 3/4W 1812 SMD | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCU08050D2052BP500 | RES SMD 20.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD7413B10 | RES 741K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342H07B1H20RWS | RES SMD 1.2K OHM 2% 1/4W 1206 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCS04020C3651FE000 | RES SMD 3.65K OHM 1% 1/10W 0402 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RLP73K3AR20JTE | RES 0.2 OHM 5% 2W 2512 | 2252 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10853 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04856 | $0.04856 |
| 5000 | $0.04528 | $226.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.