Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TNPW040256R0DETD |
| LIXINC Part # | TNPW040256R0DETD |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 56 OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TNPW040256R0DETD ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TNPW040256R0DETD |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | TNPW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 56 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| TNPW12061K50BYEN | RES 1.5K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 2608 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW06033K40DKTAP | RES SMD 3.4K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW04022K00BYEP | RES 2K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 1556 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S1JTTD2153D | RES 215K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0402F1R8CS | RES 1.8 OHM 1% 1/32W 01005 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR041302F | RES SMD 13K OHM 1% 1/2W 1210 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805BRD076K98L | RES SMD 6.98K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL2010R0680FTA18 | RES 0.068 OHM 1% 1W 2010 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP51R7F50 | RES 51.7 OHM 1% 1/16W 0402 | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603CRE074K12L | RES SMD 4.12K OHM 1/10W 0603 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW06034K42FKEA | RES SMD 4.42K OHM 1% 1/10W 0603 | 1451 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD1100B | RES 110 OHM 0.1% 1/4W 0805 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ESR10EZPJ2R7 | RES SMD 2.7 OHM 5% 0.4W 0805 | 18330 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10836 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20748 | $0.20748 |
| 10000 | $0.20748 | $2074.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.