Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2ATTD4752D10 |
| LIXINC Part # | RN73H2ATTD4752D10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 47.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2ATTD4752D10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2ATTD4752D10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 47.5 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT0603DRE0728RL | RES SMD 28 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0805B19R1E1 | RES SMD 19.1 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-HP6D36R0V | RES 36 OHM 0.5% 1/2W 0805 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 356062RFT | RES 3560 62R 1% | 2925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402DKE340R | RES 340 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD4273C50 | RES 427K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN10B2801CT5-25 | RES SMD 2.8K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 10869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2BTTD9313F | RESISTOR THICK FILM 1206 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206BRC07150RL | RES SMD 150 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPU080511K0BZEN00 | RES SMD 11K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1206FR-0775RL | RES SMD 75 OHM 1% 1/4W 1206 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E06B1B30PWS | RES SMD 1.3K OHM 0.1% 0.15W 0705 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGCQ1206F390R | CRGCQ 1206 390R 1% | 40800 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10814 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18425 | $0.18425 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.