Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PHP00805E3790BBT1 |
| LIXINC Part # | PHP00805E3790BBT1 |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 379 OHM 0.1% 5/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PHP00805E3790BBT1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PHP00805E3790BBT1 |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | PHP |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 379 Ohms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.63W, 5/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.033" (0.84mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| PHP00805E6193BBT1 | RES SMD 619K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B1HTTC1R1J | RES 1.1 OHM 5% 1/20W 0201 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0603100RJNTC | RES SMD 100 OHM 5% 1/10W 0603 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S1JTTD3R32F | RES 3.32 OHM 1% 1/5W 0603 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2VRW1131X | RES 1.13K OHM 0.05% 1/10W 0402 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD43R0B50 | RES 43 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL0805R0800FEB | RES 0.08 OHM 1% 1/8W 0805 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD4421B05 | RES 4.42K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR732ETTD1R1G | CURRENT SENSE RESISTOR | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A22KBTDF | RES SMD 22K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732HTTE9764F | RES 9.76M OHM 1% 1/2W 2010 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD43R2D50 | RES 43.2 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV731JTTD515J | RES 5.1M OHM 5% 1/10W 0603 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10892 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63920 | $0.6392 |
| 1000 | $0.63920 | $639.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.