Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PLT0805Z4321LBTS |
| LIXINC Part # | PLT0805Z4321LBTS |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 4.32KOHM 0.01% 1/4W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PLT0805Z4321LBTS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PLT0805Z4321LBTS |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | PLT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 4.32 kOhms |
| төзімділік: | ±0.01% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| температура коэффициенті: | ±5ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.033" (0.84mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRCW080513K0FKEB | RES SMD 13K OHM 1% 1/8W 0805 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-8GEYJ155V | RES SMD 1.5M OHM 5% 1/4W 1206 | 57373 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2ATTD3482F | RES 34.8K OHM 1% 3/4W 0805 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP2840C25 | RES 284 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0805CRD07768RL | RES SMD 768 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSR1206FTR400 | RES 0.4 OHM 1% 1/2W 1206 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCS04020C1210FE000 | RES SMD 121 OHM 1% 1/10W 0402 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00805E1760BST1 | RES SMD 176 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCWE120682L0JKEA | RES 0.082 OHM 5% 1/2W 1206 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73S2BTTD2R80F | RES 2.8 OHM 1% 3/4W 1206 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1402F25 | RES 14K OHM 1% 1/4W 1206 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT2512BKE072K4L | RES SMD 2.4K OHM 0.1% 3/4W 2512 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D1J26K1BTG | RES SMD 26.1KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10853 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.24000 | $6.24 |
| 100 | $6.24000 | $624 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.