Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | D55342E07B150DRT5 |
| LIXINC Part # | D55342E07B150DRT5 |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 150 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | D55342E07B150DRT5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | D55342E07B150DRT5 |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | Military, MIL-PRF-55342, RM1206 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 150 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military, Non-Inductive |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.033" (0.84mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | R (0.01%) |
| RN73R2ATTD4301F50 | RES 4.3K OHM 1% 1/8W 0805 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805DRD0714R3L | RES SMD 14.3 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD6261B05 | RES 6.26K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2BTTD5602D | RES 56K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT2010DKE07634RL | RES SMD 634 OHM 0.5% 1/2W 2010 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603FR-071R87L | RES SMD 1.87 OHM 1% 1/10W 0603 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1820D100 | RES 182 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ATTD27R0F | RES 27 OHM 1% 1/4W 0805 | 1030 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603DRD0748R7L | RES SMD 48.7 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD95R3B25 | RES 95.3 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805FRE07165KL | RES SMD 165K OHM 1% 1/8W 0805 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U03F1130V | RES 113 OHM 1% 1/10W 0603 SMD | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF0805JR-0715ML | RES SMD 15M OHM 5% 1/8W 0805 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10842 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.84296 | $1.84296 |
| 500 | $1.84296 | $921.48 |
| 1000 | $1.75520 | $1755.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.