Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TNPW0603402RFHEA |
| LIXINC Part # | TNPW0603402RFHEA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 402 OHM 1% 1/8W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TNPW0603402RFHEA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TNPW0603402RFHEA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | TNPW e3 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 402 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RMCP2010FT110R | RES 110 OHM 1% 1W 2010 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD4870B | RES 487 OHM 0.1% 1/4W 0805 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P1JTTD1602F | RES 16K OHM 1% 1/3W 0603 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW040214K3FKTD | RES SMD 14.3K OHM 1% 1/16W 0402 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM6227FT1K96 | RES 1.96K OHM 1% 3W 6227 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210BRD0784K5L | RES SMD 84.5K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP97R6D25 | RES 97.6 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P08D22R6V | RES SMD 22.6 OHM 0.5% 2/3W 1206 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA0402FR-071R74L | RES SMD 1.74 OHM 1% 1/16W 0402 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-T14J154U | RES SMD 150K OHM 5% 1/2W 1210 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR731JRTTDR22G | RES 220M OHM 2% 1/5W 0603 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G1JTTD1821B | RES 1.82K OHM 0.1% 1/5W 0603 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P06D1622V | RES SMD 16.2 KOHM 0.5% 1/2W 0805 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10848 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04988 | $0.04988 |
| 5000 | $0.04988 | $249.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.