Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-S06F3R30V |
| LIXINC Part # | ERJ-S06F3R30V |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 3.3 OHM 1% 1/8W 0805 SMD |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-S06F3R30V ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-S06F3R30V |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-S06 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 3.3 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | -100/ +600ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R2ETTD7320F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE0402FRE0710KL | RES SMD 10K OHM 1% 1/16W 0402 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA1206FR-0782R5L | RES SMD 82.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP6342D50 | RES 63.4K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD2552F100 | RES 25.5K OHM 1% 1/4W 1210 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD5831A10 | RES 5.83K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR013934F | RES SMD 3.93M OHM 1% 1W 2512 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP76R6D50 | RES 76.6 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR732BRTTDR806F | RES 806M OHM 1% 1/3W 1206 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRC07309KL | RES SMD 309K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1111B50 | RES 1.11K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD1172B25 | RES 11.7K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1121320R000T9R | RES SMD 320OHM 0.01% 1/4W J LEAD | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10930 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02588 | $0.02588 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.