Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TNPW1206909KBEEN |
| LIXINC Part # | TNPW1206909KBEEN |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 909K OHM 0.1% 2/5W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TNPW1206909KBEEN ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TNPW1206909KBEEN |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | TNPW e3 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 909 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.4W, 2/5W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| SG73S2ATTD390G | RES 39 OHM 2% 1/4W 0805 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW06031K20BHEA | RES 1.2K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S1JTTD3601D | RES 3.6K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E03B291BRWS | RES SMD 291K OHM 0.1% 1/5W 1005 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP5102D25 | RES 51K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RQ73C1E102RBTD | RES 102 OHMS 0.1% 1/16W 0402 | 10881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RPC0805JT24K0-UP | RES, PULSE, 0805, 5%, 24 KOHM, 0 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1JTTD2102F | RES 21K OHM 1% 1/10W 0603 | 5900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080510K0BXEN | RES 10K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342H07B825ARWS | RES SMD 825 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KTR25JZPJ2R2 | RES SMD 2.2 OHM 5% 1/3W 1210 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206CRE07390RL | RES SMD 390 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD4752D | RES 47.5K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10868 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.58520 | $0.5852 |
| 1000 | $0.58520 | $585.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.