Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-H3ED2152V |
| LIXINC Part # | ERJ-H3ED2152V |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 21.5K OHM 0.5% 1/6W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-H3ED2152V ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-H3ED2152V |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-H3E |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 21.5 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 175°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RK73H1ETTP3242D | RES 32.4K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD4372F10 | RES 43.7K OHM 1% 1/10W 0603 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BTC2K05 | RES 2.05K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0603FT1R82 | RES 1.82 OHM 1% 1/10W 0603 | 15948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732ATTD1204F | RES 1.2M OHM 1% 1/4W 0805 | 10594 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA2512JK-0711RL | RES SMD 11 OHM 5% 1W 2512 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0603976RFKTA | RES SMD 976 OHM 1% 1/10W 0603 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216V-1500-B-T5 | RES SMD 150 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMA02040C1430FB300 | RES 143 OHM 1% 2/5W MELF 0204 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD4530C50 | RES 453 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608V-5110-D-T5 | RES SMD 511 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2ATTD5622D | RES 56.2K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PCS2512FR5000ET | 1W 0.500 OHMS 1% 2512 | 3261 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10937 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03156 | $0.03156 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.