Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1ETTP5100B50 |
| LIXINC Part # | RN73H1ETTP5100B50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 510 OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1ETTP5100B50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1ETTP5100B50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 510 Ohms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERJ-U03D1372V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 13 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD2462C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0100FR-07619RL | RES SMD 619 OHM 1% 1/32W 01005 | 20299 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2010FK-0745K3L | RES SMD 45.3K OHM 1% 3/4W 2010 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP4810B10 | RES 481 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206CRE0739KL | RES SMD 39K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2VRW9091X | RES 9.09K OHM 0.05% 1/10W 0402 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603DRE0713R7L | RES SMD 13.7 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 5780 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1102D50 | RES 11K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0805JR-075R6L | RES SMD 5.6 OHM 5% 1/8W 0805 | 50687 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMP100FRE3K4 | RES SMD 1% 1W MELF | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD3481D100 | RES 3.48K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR049R76F | RES SMD 9.76 OHM 1% 1/2W 1210 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10823 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10500 | $0.105 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.