Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-U03D4023V |
| LIXINC Part # | ERJ-U03D4023V |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 40 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-U03D4023V ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-U03D4023V |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-U03 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 402 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERA-8ARW6982V | RES SMD 69.8KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 1541 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B1JRTTD910J | RES 91 OHM 5% 1/8W 0603 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0603DRE07165KL | RES SMD 165K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U03D6812V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 68 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP5100B50 | RES 510 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U03D1372V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 13 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD2462C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0100FR-07619RL | RES SMD 619 OHM 1% 1/32W 01005 | 20395 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2010FK-0745K3L | RES SMD 45.3K OHM 1% 3/4W 2010 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP4810B10 | RES 481 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206CRE0739KL | RES SMD 39K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2VRW9091X | RES 9.09K OHM 0.05% 1/10W 0402 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603DRE0713R7L | RES SMD 13.7 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 5845 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10868 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02442 | $0.02442 |
| 5000 | $0.02442 | $122.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.