Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RK73G2ATTD2262F |
| LIXINC Part # | RK73G2ATTD2262F |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | THICKFILM RESISTOR 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RK73G2ATTD2262F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RK73G2ATTD2262F |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RK73G |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 22.6 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RNCF0402BTE13K3 | RES 13.3K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRT0805-BY-1802ELF | RES SMD 18K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402DRE0762RL | RES SMD 62 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2VEB1271X | RES 1.27K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0402B10R2E1 | RES SMD 10.2 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 2791 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D2B118RBTDF | RES SMD 118 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1HTTC63R4F | RES 63.4 OHM 1% 1/20W 0201 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402CRE072KL | RES SMD 2K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP0603K2212FBT | RES SMD THICK FILM 0603 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2BTTD1R18F | RES 1.18 OHM 1% 1/4W 1206 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U03D4023V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 40 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-8ARW6982V | RES SMD 69.8KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 1687 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B1JRTTD910J | RES 91 OHM 5% 1/8W 0603 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10801 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03450 | $0.0345 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.