Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2BTTD2802A25 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD2802A25 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 28K OHM 0.05% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2BTTD2802A25 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2BTTD2802A25 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 28 kOhms |
| төзімділік: | ±0.05% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R2ATTD4753B25 | RES 475K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA0201FR-07105RL | RES SMD 105 OHM 1% 1/20W 0201 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1691F25 | RES 1.69K OHM 1% 1/10W 0603 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD48R1D50 | RES 48.1 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-3VEB3831V | RES 3.83K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGH2010F56K2 | RES SMD 56.2K OHM 1% 1W 2010 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1303F50 | RES 130K OHM 1% 1/8W 0805 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U12F1821U | RES 1.82K OHM 1% 3/4W 1812 SMD | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF1210FT442K | RES 442K OHM 1% 1/3W 1210 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805CRC0738R3L | RES SMD 38.3 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342H07B88E7RTS | RES SMD 88.7K OHM 1% 1/4W 1206 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP2613F50 | RES 261K OHM 1% 1/16W 0402 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08052M55FKEBC | RES 2.55M OHM 1% 1/8W 0805 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10842 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.30375 | $0.30375 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.