Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | WK73S2BTTD43L0F |
| LIXINC Part # | WK73S2BTTD43L0F |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 43M OHM 1% 3/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | WK73S2BTTD43L0F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | WK73S2BTTD43L0F |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | WK73S |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 43 mOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.75W, 3/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | Wide 1206 (3216 Metric), 0612 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0612 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CHP2512K3000FNT | RES SMD THICK FILM 2512 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD9880F50 | RES 988 OHM 1% 1/16W 0603 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H2RD2403X | RES 240K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRM2512-JW-1R2ELF | RES SMD 1.2 OHM 5% 2W 2512 | 3490 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1142D50 | RES 11.4K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y112121R0000A9L | RES SMD 21 OHM 0.05% 1/4W J LEAD | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW2010487KFKEFHP | RES SMD 487K OHM 1% 1W 2010 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM4124FT249R | RES 249 OHM 1% 2W 4124 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SMM02040D2213BB300 | RES 221K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2BTTD82R0D | RESISTOR THICK FILM 1206 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-8ENF68R0V | RES SMD 68 OHM 1% 1/4W 1206 | 68795 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K11B33E2RTSV | RES SMD 33.2K OHM 1% 1/20W 0402 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1206FR-07590RL | RES SMD 590 OHM 1% 1/4W 1206 | 60048 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10823 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09936 | $0.09936 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.