Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2ETTD5970F100 |
| LIXINC Part # | RN73R2ETTD5970F100 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2ETTD5970F100 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2ETTD5970F100 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 597 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ETTD15R4B50 | RES 15.4 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD47R0B50 | RES 47 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRB079R09L | RES SMD 9.09 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0805DR-0741R2L | RES SMD 41.2 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ETTD5113D | RES 511K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-8APB7321V | RES SMD 7.32K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 1941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1636390R000F0W | RES SMD 390 OHM 1% 1/10W 0603 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608N-3741-P-T1 | RES SMD 3.74K OHM 1/10W 0603 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD4021D100 | RES 4.02K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV733ATTE276J | RES 27M OHM 5% 1W 2512 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2BTTD5623B | RES 562K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT1206DRE07110RL | RES SMD 110 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73S2BTTDR124F | RES 124M OHM 1% 3/4W 1206 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10940 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16625 | $0.16625 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.