Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R1ETTP1471D10 |
| LIXINC Part # | RN73R1ETTP1471D10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 1.47K OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R1ETTP1471D10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R1ETTP1471D10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.47 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT1206CRC071K2L | RES SMD 1.2K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2HTTE9092D | RES 90.9K OHM 0.5% 3/4W 2010 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG732HTTE2R7K | RES 2.7 OHM 10% 3/4W 2010 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMP100FRF1K1 | RES SMD 1% 1W MELF | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603DTC7K32 | RES 7.32K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD5302A10 | RES 53K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD6652B10 | RES 66.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U01F2202C | RES 22K OHM 1% 1/20W 0201 SMD | 20578 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA1210JR-073M3L | RES SMD 3.3M OHM 5% 1/2W 1210 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K12B12E0MTSV | RES SMD 12K OHM 1% 1/10W 0603 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2ATTD4R64F | RES 4.64 OHM 1% 1/4W 0805 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP2580D50 | RES 258 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KTR10EZPF2370 | RES SMD 237 OHM 1% 1/8W 0805 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10909 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11040 | $0.1104 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.