Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CPF0805B8K45E |
| LIXINC Part # | CPF0805B8K45E |
| Өндіруші | TE Connectivity AMP Connectors |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 8.45 KOHM 0.1% 1/10W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CPF0805B8K45E ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CPF0805B8K45E |
| Бренд: | TE Connectivity AMP Connectors |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | TE Connectivity AMP Connectors |
| сериясы: | CPF, Neohm |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 8.45 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R2ATTD1963B50 | RES 196K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD3600F100 | RES 360 OHM 1% 1/4W 1206 | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD2230C10 | RES 223 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF1210FR-0763K4L | RES SMD 63.4K OHM 1% 1/2W 1210 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW04023K48FKED | RES SMD 3.48K OHM 1% 1/16W 0402 | 5754 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW1210165KBEEN | RES 165K OHM 0.1% 1/2W 1210 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R1JTTD22R6F | RES 22.6 OHM 1% 1/2W 0603 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF1206FT7M87 | RES 7.87M OHM 1% 1/4W 1206 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ESR18EZPJ241 | RES SMD 240 OHM 5% 1/2W 1206 | 15537 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD3323D100 | RES 332K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD51R7B10 | RES 51.7 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1471D10 | RES 1.47K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206CRC071K2L | RES SMD 1.2K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10839 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10578 | $0.10578 |
| 5000 | $0.10578 | $528.9 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.