Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RT0402CRD0712R7L |
| LIXINC Part # | RT0402CRD0712R7L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 12.7OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RT0402CRD0712R7L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RT0402CRD0712R7L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 12.7 Ohms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.014" (0.35mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CPF1206B93R1E1 | RES SMD 93.1 OHM 0.1% 1/8W 1206 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080519K1BEEA | RES 19.1K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 4496 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR1206-8W-6980FT | RES 698 OHM 1% 1/8W 1206 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080510R2BEEA | RES 10.2 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR1206-JW-395ELF | RES SMD 3.9M OHM 5% 1/4W 1206 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805CRE075K9L | RES SMD 5.9K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF0402JR-070RL | RES SMD 0 OHM JUMPER 1/16W 0402 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402CRE0776R8L | RES SMD 76.8OHM 0.25% 1/16W 0402 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0402B29K4E1 | RES SMD 29.4KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 9645 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW06031R18FKEA | RES SMD 1.18 OHM 1% 1/10W 0603 | 9613 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ESR18EZPF3480 | RES SMD 348 OHM 1% 1/2W 1206 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012V-6981-W-T5 | RES SMD 6.98KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A2K0BTDF | RES SMD 2K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 1149 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10932 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04081 | $0.04081 |
| 10000 | $0.04081 | $408.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.