Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW0201422KFKED |
| LIXINC Part # | CRCW0201422KFKED |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 422K OHM 1% 1/20W 0201 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW0201422KFKED ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW0201422KFKED |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 422 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.05W, 1/20W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0201 (0603 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0201 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.011" (0.28mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| TNPW1210243RBETA | RES 243 OHM 0.1% 1/3W 1210 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV73V2BTTD206J | RES 20M OHM 5% 1/4W 1206 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD32R0F25 | RES 32 OHM 1% 1/8W 0805 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT2010DKE0780K6L | RES SMD 80.6K OHM 0.5% 1/2W 2010 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR1206-FX-20R5ELF | RES SMD 20.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206BKE59R0 | RES 59 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2320A25 | RES 232 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD6202A10 | RES 62K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E08B71B5RWS | RES SMD 71.5K OHM 0.1% 0.8W 2010 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1JTTD1473F | RES 147K OHM 1% 1/10W 0603 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2BTTD5231D | RES 5.23K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512W43R0JEB | RES SMD 43 OHM 5% 3.5W 2512 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD5233B50 | RES 523K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10811 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03059 | $0.03059 |
| 10000 | $0.02920 | $292 |
| 30000 | $0.02774 | $832.2 |
| 50000 | $0.02717 | $1358.5 |
| 100000 | $0.02701 | $2701 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.