Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW08052K32FKEB |
| LIXINC Part # | CRCW08052K32FKEB |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 2.32K OHM 1% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW08052K32FKEB ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW08052K32FKEB |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 2.32 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERJ-H3ED5601V | RES 5.6K OHM 0.5% 1/6W 0603 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM2615FT4R64 | RES 4.64 OHM 1% 1W 2615 | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD4991B05 | RES 4.99K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD3700F50 | RES 370 OHM 1% 1/16W 0603 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210CRE0718RL | RES SMD 18 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCS060331R6FKEA | RES SMD 31.6 OHM 1% 1/4W 0603 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012P-4421-W-T5 | RES SMD 4.42KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1331F100 | RES 1.33K OHM 1% 1/4W 1210 | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U2RD1330X | RES 133 OHM 0.5% 1/10W 0402 SMD | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW060310K0FETA | RES 10K OHM 1% 1/10W 0603 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1740A10 | RES 174 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGCQ0402J3K3 | CRGCQ 0402 3K3 5% | 67491 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P06D3242V | RES SMD 32.4 KOHM 0.5% 1/2W 0805 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10938 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00744 | $0.00744 |
| 20000 | $0.00710 | $142 |
| 30000 | $0.00624 | $187.2 |
| 50000 | $0.00572 | $286 |
| 100000 | $0.00560 | $560 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.