Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RCS08051R96FKEA |
| LIXINC Part # | RCS08051R96FKEA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 1.96 OHM 1% 0.4W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RCS08051R96FKEA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RCS08051R96FKEA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | RCS e3 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.96 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.4W, 2/5W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MCS04020C3929FE000 | RES 39.2 OHM 1% 1/10W 0402 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD7152D50 | RES 71.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD2872D25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805BRD07680RL | RES SMD 680 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1210FR-0786K6L | RES SMD 86.6K OHM 1% 1/2W 1210 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD6260D50 | RES 626 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF2512FT1K10 | RES 1.1K OHM 1% 1W 2512 | 15450 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0201DR-0747RL | RES SMD 47 OHM 0.5% 1/20W 0201 | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 6-2176092-3 | RES SMD 3.4K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 1038 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805412RFKEAHP | RES SMD 412 OHM 1% 1/2W 0805 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCR03ERTF2670 | RES SMD 267 OHM 1% 1/10W 0603 | 3435 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402BRD07715RL | RES SMD 715 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 3883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRB071K2L | RES SMD 1.2K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10885 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02984 | $0.02984 |
| 5000 | $0.02849 | $142.45 |
| 10000 | $0.02659 | $265.9 |
| 25000 | $0.02526 | $631.5 |
| 50000 | $0.02475 | $1237.5 |
| 125000 | $0.02460 | $3075 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.