Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SR2512JK-07620RL |
| LIXINC Part # | SR2512JK-07620RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 620 OHM 5% 1W 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SR2512JK-07620RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SR2512JK-07620RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | SR |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 620 Ohms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2512 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MCT06030D2492BP100 | RES SMD 24.9KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210CRE07300RL | RES SMD 300 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL2010R0150FTA18 | RES 0.015 OHM 1% 1W 2010 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ERTTD6801D | RESISTOR ANTI SULFUR | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RL1206JR-7W0R018L | RES 0.018 OHM 5% 1/2W 1206 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCS04020D1002DE000 | RES SMD 10K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA2010FK-074R3L | RES SMD 4.3 OHM 1% 3/4W 2010 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012V-2800-B-T5 | RES SMD 280 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP2512K35R7FNT | RES SMD THICK FILM 2512 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2BTTD6341D | RES 6.34K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ESR25JZPF1101 | RES SMD 1.1K OHM 1% 2/3W 1210 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-1GNJ335C | RES SMD 3.3M OHM 5% 1/20W 0201 | 27877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00603E2211BST1 | RES SMD 2.21K OHM 0.1% 3/8W 0603 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10845 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08615 | $0.08615 |
| 4000 | $0.08224 | $328.96 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.