Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2ATTD1321B05 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD1321B05 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 1.32K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2ATTD1321B05 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2ATTD1321B05 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.32 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±5ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MCR006YRTJ470 | RES SMD 47 OHM 5% 1/20W 0201 | 4319 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD29R4D50 | RES 29.4 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RR0816P-561-D | RES SMD 560 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 9140 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD2002C10 | RES 20K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP4701F25 | RES 4.7K OHM 1% 1/16W 0402 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD3240F | RES 324 OHM 1% 1/4W 0805 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD6420A25 | RES 642 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW040231R6FHED | RES 31.6 OHM 1% 1/10W 0402 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD3091D10 | RES 3.09K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1218FK-072K43L | RES SMD 2.43K OHM 1W 1812 WIDE | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD7681C25 | RES 7.68K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP1206B560RJS6 | RES SMD 560 OHM 5% 2.4W 1206 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S1JTTD3R3G | RES 3.3 OHM 2% 1/5W 0603 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10967 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50540 | $0.5054 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.