Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RL0805FR-070R165L |
| LIXINC Part # | RL0805FR-070R165L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 0.165 OHM 1% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RL0805FR-070R165L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RL0805FR-070R165L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RL |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 165 mOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±600ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| PE2512JKM070R033L | RES 0.033 OHM 5% 1W 2512 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD16R9C50 | RES 16.9 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD5100D | RES 510 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603BKE23K2 | RES 23.2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW121811R3FKEK | RES SMD 11.3 OHM 1% 1W 1218 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PE1206DRF7W0R033L | RES 0.033 OHM 0.5% 1/2W 1206 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD2771B50 | RES 2.77K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PFS35-300RF1 | RES SMD 300OHM 1% 35W TO263 DPAK | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1141D50 | RES 1.14K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD4750B05 | RES 475 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW120634R8FKEB | RES SMD 34.8 OHM 1% 1/4W 1206 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805820KJNEA | RES SMD 820K OHM 5% 1/8W 0805 | 13724 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1103C10 | RES 110K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10834 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05940 | $0.0594 |
| 5000 | $0.05670 | $283.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.