Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-PA3J821V |
| LIXINC Part # | ERJ-PA3J821V |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 820 OHM 5% 1/4W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-PA3J821V ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-PA3J821V |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-PA3 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 820 Ohms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| SMM02040D5110BB300 | RES 511 OHM 0.1% 1/4W MELF 0204 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD5100F25 | RES 510 OHM 1% 1/8W 0805 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD8250B10 | RES 825 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H3ATTE44R2D | RES 44.2 OHM 0.5% 1W 2512 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG733ATTE473K | RES 47K OHM 10% 1W 2512 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603F76R8CS | RES 76.8 OHM 1% 1/20W 0201 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR0805MR-7W36KL | RES 36K OHM 20% 1/4W 0805 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD2343F100 | RES 234K OHM 1% 1/8W 0805 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805DRE0786K6L | RES SMD 86.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCS0805BTE1K62 | RES 1.62K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV733ATTE3323D | RES 332K OHM 0.5% 1W 2512 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1910D100 | RES 191 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12104R75FKTA | RES SMD 4.75 OHM 1% 1/2W 1210 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 15544 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.01306 | $65.3 |
| 10000 | $0.01172 | $117.2 |
| 25000 | $0.01076 | $269 |
| 50000 | $0.01010 | $505 |
| 125000 | $0.00987 | $1233.75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.