Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-H3ED4751V |
| LIXINC Part # | ERJ-H3ED4751V |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 4.75K OHM 0.5% 1/6W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-H3ED4751V ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-H3ED4751V |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-H3E |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 4.75 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 175°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ETTD5053D100 | RES 505K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PCF0805R-3K92BT1 | RES SMD 3.92KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 2986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012N-3323-D-T5 | RES SMD 332K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PLTT0805Z1182AGT5 | RES SMD 11.8KOHM 0.05% 1/4W 0805 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1131D10 | RES 1.13K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL1218560RJNEK | RES SMD 560 OHM 1W 1812 WIDE | 3459 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603DKE82R5 | RES 82.5 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805FRE071K24L | RES SMD 1.24K OHM 1% 1/8W 0805 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P03F3922V | RES SMD 39.2 KOHM 1% 1/5W 0603 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP82R0B10 | RES 82 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| P0402E2872BBT | P 0402 2872 B B TR | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA0402FR-07464KL | RES SMD 464K OHM 1% 1/16W 0402 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE1206FRE0762RL | RES SMD 62 OHM 1% 1/4W 1206 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10907 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03156 | $0.03156 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.