Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RT1206DRE07182KL |
| LIXINC Part # | RT1206DRE07182KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 182K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RT1206DRE07182KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RT1206DRE07182KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 182 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RM25F7500CT | RES SMD 750 OHM 1% 1W 2512 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603DRE07536RL | RES SMD 536 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 4470 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512W82R0JTP | RES SMD 82 OHM 5% 3.5W 2512 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRG3216P-6981-D-T5 | RES SMD 6.98K OHM 1W 1206 WIDE | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805160KFHEAP | RES SMD 160K OHM 1% 1/8W 0805 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ETTD53R6F | RES 53.6 OHM 1% 1/2W 1210 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210WRD07750RL | RES SMD 750 OHM 0.05% 1/4W 1210 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2672A05 | RES 26.7K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SMM02040C1102FB300 | RES 11K OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 4027 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1182A05 | RES 11.8K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1JTTD8661D | RES 8.66K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW08052K46BETY | RES 2.46K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ATTD3904F | RES 3.9M OHM 1% 1/4W 0805 | 2423 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10980 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02700 | $0.027 |
| 5000 | $0.02700 | $135 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.