Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RK73H1ETTP1372F |
| LIXINC Part # | RK73H1ETTP1372F |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 13.7K OHM 1% 1/10W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RK73H1ETTP1372F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RK73H1ETTP1372F |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RK73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 13.7 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R2ATTD93R1C50 | RES 93.1 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD2213F50 | RES 221K OHM 1% 1/8W 0805 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U03F5491V | RES 5.49K OHM 1% 1/10W 0603 SMD | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0402FT21K5 | RES 21.5K OHM 1% 1/16W 0402 | 30904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805560KJNTA | RES SMD 560K OHM 5% 1/8W 0805 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U1TF1R80U | RES 1.8 OHM 1% 1W 2512 SMD | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0201FRE073K48L | RES SMD 3.48K OHM 1% 1/20W 0201 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD8872B | RES 88.7K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08051M15FKEA | RES SMD 1.15M OHM 1% 1/8W 0805 | 3227 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342E07B301ERTF | RES SMD 301K OHM 1% 1/4W 1206 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD5490B10 | RES 549 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2BTTD8R2J | RES 8.2 OHM 5% 1/3W 1206 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0805102KBETA | RES 102K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12506 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.