Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R1ETTP5420D10 |
| LIXINC Part # | RN73R1ETTP5420D10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 542 OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R1ETTP5420D10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R1ETTP5420D10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 542 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRM2512-FX-2003ELF | RES SMD 200K OHM 1% 2W 2512 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-L08UF67MV | RES 0.067 OHM 1% 1/3W 1206 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KTR03EZPJ680 | RES SMD 68 OHM 5% 1/10W 0603 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA1206FR-0756RL | RES SMD 56 OHM 1% 1/4W 1206 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD2261C | RES 2.26K OHM 0.25% 1/4W 0805 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD3401B10 | RES 3.4K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW08051K01BEEA | RES 1.01K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1961F10 | RES 1.96K OHM 1% 1/10W 0603 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD4751F50 | RES 4.75K OHM 1% 1/10W 0603 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW1206215KBEEA | RES 215K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608N-2610-B-T5 | RES SMD 261 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608N-2323-D-T5 | RES SMD 232K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD4480C50 | RES 448 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10948 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11040 | $0.1104 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.