Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2BTTD9420A10 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD9420A10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 942 OHM 0.05% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2BTTD9420A10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2BTTD9420A10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 942 Ohms |
| төзімділік: | ±0.05% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| D55342E07B221DPWS | RES SMD 221 OHM 1% 1/4W 1206 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1ETTP1371F | RES 1.37K OHM 1% 1/10W 0402 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K06B46B4RWS | RES SMD 46.4KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1840A05 | RES 184 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TFCR0603-10W-E-6810BT | RES 681 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 6904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP7152C50 | RES 71.5K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RHC2512FT324R | RES 324 OHM 1% 2W 2512 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW040211K3BYED | RES 11.3K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1691D50 | RES 1.69K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE1206DRE07715RL | RES SMD 715 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD9652D10 | RES 96.5K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD8350B50 | RES 835 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603JR-10100KL | RES SMD 100K OHM 5% 1/10W 0603 | 152550 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10865 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.39900 | $0.399 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.