Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | WSLP0805R0120FEK |
| LIXINC Part # | WSLP0805R0120FEK |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 0.012 OHM 1% 1/2W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | WSLP0805R0120FEK ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | WSLP0805R0120FEK |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | WSLP |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 12 mOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Metal Element |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±75ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -65°C ~ 170°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.023" (0.58mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RG1608P-1150-W-T1 | RES SMD 115 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD8451C25 | RES 8.45K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP0805K1780FBT | RES SMD THICK FILM 0805 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R1ETTP16R2F | RES 16.2 OHM 1% 1/3W 0402 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD9420A10 | RES 942 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342E07B221DPWS | RES SMD 221 OHM 1% 1/4W 1206 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1ETTP1371F | RES 1.37K OHM 1% 1/10W 0402 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K06B46B4RWS | RES SMD 46.4KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1840A05 | RES 184 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TFCR0603-10W-E-6810BT | RES 681 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 6948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP7152C50 | RES 71.5K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RHC2512FT324R | RES 324 OHM 1% 2W 2512 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW040211K3BYED | RES 11.3K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10926 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.85050 | $0.8505 |
| 100 | $0.85050 | $85.05 |
| 300 | $0.71820 | $215.46 |
| 500 | $0.60480 | $302.4 |
| 1000 | $0.50274 | $502.74 |
| 5000 | $0.48195 | $2409.75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.