Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1JTTD2523D10 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD2523D10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 252K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1JTTD2523D10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1JTTD2523D10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 252 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R1JTTD3400C10 | RES 340 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C1J23R7BTG | RES SMD 23.7 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR044421F | RES SMD 4.42K OHM 1% 1/2W 1210 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2292F100 | RES 22.9K OHM 1% 1/16W 0603 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW04024K53FKEDHP | RES SMD 4.53K OHM 1% 1/5W 0402 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD61R9C | RES 61.9 OHM 0.25% 1/3W 1206 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0603FT8K87 | RES 8.87K OHM 1% 1/10W 0603 | 28392 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD4373A25 | RES 437K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805DRD07665KL | RES SMD 665K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA1210FR-079M1L | RES SMD 9.1M OHM 1% 1/2W 1210 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0201FRE075K62L | RES SMD 5.62K OHM 1% 1/20W 0201 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206BRD071K96L | RES SMD 1.96K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 3830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD5832F25 | RES 58.3K OHM 1% 1/16W 0603 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10901 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15546 | $0.15546 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.