Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | WK73R3ATTE6812F |
| LIXINC Part # | WK73R3ATTE6812F |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 68.1K OHM 1% 2W 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | WK73R3ATTE6812F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | WK73R3ATTE6812F |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | WK73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 68.1 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.252" W (3.10mm x 6.40mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| AR0805FR-073R6L | RES SMD 3.6 OHM 1% 1/8W 0805 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD43R7F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW06031K50BECN | RES 1.5K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1013F25 | RES 101K OHM 1% 1/4W 1210 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRT0603-BZ-1102ELF | RES SMD 11K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H2RD51R1X | RES 51.1 OHM 0.5% 1/10W 0402 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD3740A05 | RES 374 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805DRE07340RL | RES SMD 340 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PT1206FR-7W0R43L | RES 0.43 OHM 1% 1/2W 1206 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S1DF2321U | RES SMD 2.32K OHM 1% 3/4W 2010 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K03B6B57RTS | RES SMD 6.57K OHM 0.1% 1/5W 1005 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732HTTE2804F | RES 2.8M OHM 1% 1/2W 2010 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1121750R000T0R | RES SMD 750OHM 0.01% 1/4W J LEAD | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10931 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19884 | $0.19884 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.