Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRM2512-FX-7680ELF |
| LIXINC Part # | CRM2512-FX-7680ELF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 768 OHM 1% 2W 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRM2512-FX-7680ELF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRM2512-FX-7680ELF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CRM2512 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 768 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Current Sense |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2512 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.031" (0.80mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R1JTTD59R7D50 | RES 59.7 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW120652R3FKEA | RES SMD 52.3 OHM 1% 1/4W 1206 | 13736 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP3440D10 | RES 344 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603F1470CS | RES 147 OHM 1% 1/20W 0201 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCT0603MD5111DP500 | RES 5.11K OHM 0.5% 0.15W 0603 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S1DF1822U | RES SMD 18.2K OHM 1% 3/4W 2010 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1891C50 | RES 1.89K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1472C25 | RES 14.7K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2051B50 | RES 2.05K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y16362K50000T9W | RES SMD 2.5KOHM 0.01% 1/10W 0603 | 1760 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206BRE071K15L | RES SMD 1.15K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512W82R0GTP | RES SMD 82 OHM 2% 3.5W 2512 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP5361C10 | RES 5.36K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10994 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12110 | $0.1211 |
| 4000 | $0.11560 | $462.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.