Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TNPW12063K92BETA |
| LIXINC Part # | TNPW12063K92BETA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 3.92K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TNPW12063K92BETA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TNPW12063K92BETA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | TNPW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 3.92 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R2BTTD1432A10 | RES 14.3K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL1218432KFKEK | RES SMD 432K OHM 1W 1812 WIDE | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PA3F1602V | RES SMD 16K OHM 1% 1/4W 0603 | 5994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC2512FK-07360KL | RES SMD 360K OHM 1% 1W 2512 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR732BRTTD2R21F | RES 2.21 OHM 1% 1/3W 1206 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP2523C25 | RES 252K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW060393K1FKEAHP | RES SMD 93.1K OHM 1% 1/3W 0603 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0603560KFKTA | RES SMD 560K OHM 1% 1/10W 0603 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H3EF26R1V | RES 26.1 OHM 1% 1/6W 0603 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512W750RJS2 | RES SMD 750 OHM 5% 3.5W 2512 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2012F4R02CS | RES 4.02 OHM 1% 1/8W 0805 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080518R7BEEA | RES 18.7 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1210JR-07100KL | RES SMD 100K OHM 5% 1/2W 1210 | 10856 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10852 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36708 | $0.36708 |
| 5000 | $0.36708 | $1835.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.